Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm etkinklerimiz

, ,

İlişki Kayıtları

İlişki Kayıtları

Doğum ile başlayan ilişki tarihimiz, hayatın sonuna dek kendini farklı biçimleri ile benliğimizi zenginleştiriyor. Yetişkinlik sürecinde romantik ilişkilere dönüşmeye başlıyor ve akıllar karışıyor. Kimi zaman adına aşk kimi zaman sevgi, dediğimiz ilişkiler ne zaman beklentilere dönüşüyor? Sağlıklı ilişki nedir, ilişki içinde azalmak yerine nasıl çoğalabiliriz? Güven, sınırlar, ayrılıklar derken ilişki komplex bir yapıya dönüşüyor mu, yoksa bizim algılarımız mı şekillendiriyor ilişkileri.

2 ayrı ekolden 2 Psikoloğun gözünden ilişkileri başından sonuna bir konuşacağımız 3 oturumdan oluşan etkinliğimize davetlisiniz.

  1. Oturum: İlişkilerde Başlangıç- Seçimler: İlişkiler nasıl başlar? Romantik ilişkilerimizin geçmişle ve bugün ile bağlantıları nelerdir? Partnerlerimizi neye göre seçeriz? Beklentilerimiz seçimlerimizi nasıl etkiler? Aşk bir seçim midir? Hep benzer seçimler yapıyorsak ne yapmalıyız? Aktarım nedir?
  2. Oturum: İlişkilerde Uyum –Denge: Sağlıklı bir ilişki nedir? Bir ilişkiyi sağlıklı tutmak için nelere dikkat edilmelidir? İlişkilerde farklılıklar ve benzerlikler avantaj veya dezavantaj olabilir mi? İlişkide sınır koyma ve dengede durmayı nasıl başaracağız? Rol karmaşası nedir?
  3. Oturum: İlişkilerde Bitiş ve ayrılıklar: İlişkiyi sürdürememek konusunda kendi çıkmazlarını tanıyor musun? Aynı sebeple sonlanan ilişkiler yaşıyor musun? Güvenmediğim için mi ilişkim biter, güvenilmez insanları bulduğum için mi? İlişkiler neden bu döngüye girer? Aldatma ayrılık için bir sebep midir, sonuç mudur? İçsel çatışmalarımızı ve öfkemizi nasıl yönetebiliriz? Geride bırakamamak,  geçmişe takılı kalmak ve sonlandırabilmek üzerine.

Kimler katılabilir?

İlişkiler konusunda soruları, sorunları, sorgulamaları olan herkes katılabilir. Tek veya çift olarak katılabilirsiniz. (Çift olarak katılımlarda 1 kişilik katılım ücreti ödenecektir.)

Ne zaman? Nerede?

11-18-25 Ocak Pazartesi günleri  saat 21.00-22.30 arası Online olarak Zoom Platformu üzerinden gerçekleşecektir.

1 Oturuma katılmak isterseniz ücret 60 TL

3 oturum için kayıt ücreti Toplam 150 TL’dir.

Uzmanlar

Ezgi Başaran/ Psikolog-Psikodramatist

http://kolektifpsikoloji.com/team-member/psikolog-ezgi-basaran/

Erkam Ünal/ Uzman Psikolog

http://www.erkam-unal.com/#about

Bilgi ve kayıt için aşağıdaki formu doldurunuz

https://forms.gle/371ezYAZm7ag8d8VA

Dilerseniz bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Telefon: 0216 999 07 17

Email: bilgi@kolektifpsikoloji.com

Mekan

Kolektif Psikoloji
Atatürk Mahallesi, Sülün Cad. Cesur Ap. No:21/3 Ataşehir – İstanbul 34758
istanbul, 34140 Türkiye
Phone:
+90 (216) 999 0 717
Website:
www.kolektifpsikoloji.com

Etkinlik Detayları

Start:
Ocak 11 @ 21:00
End:
Ocak 25 @ 22:30

Organizatör

Kolektif Psikoloji
Telefon:
02169990717
E-mail:
bilgi@kolektifpsikoloji.com