Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm etkinklerimiz

  • Bu etkinlik geçti.
,

Mindfulness Atölyesi: Yaşam Şimdiki Andır!

Mindfulness Atölyesi: Yaşam Şimdiki Andır.

Günümüzde bizleri içine çeken fazlasıyla rekabetçi, stresli, her şeyin en iyisine sahip olmayı teşvik eden ve çeşitli hedef ve reçetelerle “mutluluk” peşinde koşturan bir yaşam içindeyiz. Bu tatmin olunması zor düzenin içinde çevremizdekilerin değerlendirmeleri ve yargılarıyla en ideal bedene, en konforlu eve, en prestijli kariyere, en iyi ebeveynliğe koşarken çevremizdekilerin değerlendirme ve yargıları bizlerin iç seslerine dönüşüyor. Kendimize yetebilmemiz zorlaşıyor. Yemek yemek, dinlenmek, yürümek gibi gündelik faaliyetleri yaparken ve temel ihtiyaçları giderirken zihnimiz durmaksızın bir sonraki adımda ve değerlendirmelerde… Tüm bu karmaşanın ve acımasızca hızla akan günlerin içinde biraz durma ve olup bitene bakma şansımız olsa, acaba neler görürdük?

Mindfulness (Bilinçli Farkındalık), her şeyi bu anda ve burada olduğu haliyle, değerlendirme ve yargılardan uzak şekilde görebilme özelliği ve aynı zamanda kendimize yetebilmeye dair deneyimsel bir yaklaşımdır. Şimdi ve burada olabilmektir. Bir anlamda kendimizle temasa geçebilmek, kendimizi bir yere varmaya çalışmadan olduğumuz gibi kabul etmeye dair bir davettir.

“YAŞAM ŞİMDİKİ ANDIR” Mindfulness Atölyesi, Mindfulness’ı tanımak, deneyimlemek ve yaşamınıza dahil etmek için bir fırsat olacaktır.

*Atölye; “Yaşamı Şimdiki Anda” aramak isteyen 18 yaş üstü herkese açıktır.

Katılım kontenjan ile sınırlıdır.

Tarih: 08 Ekim 2019
Saat:18:30-21:00
Yer: Ataşehir – İstanbul
Uygulayıcı: Uzm. Psk. İpek Turgut
Ücret: 130 TL

Uzman Psikolog İpek Turgut kimdir?

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olan İpek Turgut, Haliç Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Programı’nı tamamlamıştır.

Uzmanımız, Bilişsel ve Davranışçı Terapi alanında Bireysel danışmanlık vermekte aynı zamanda Bilişsel Davranışçı Terapilerin üçüncü nesli olan Mindfulness (Bilinçli Farkındalık) konusunda atölyeler düzenlemektedir. Halen Mindfulness Institute  tarafından verilen Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı (MBSR) Eğitmen Eğitimi’ne devam etmektedir.

Daha fazla detay için aşağıdaki linke tıklayınız.

İpek Turgut

 

#mindfulnessatölyesi #mindfulnessistanbul #mindfulnessçalışması #ipekturgut #bilinçlifarkındalık #grupçalışması #mindfulnessgrubu #psikodrama #grupterapileri #grupçalışmaları #atölye #yetişkinyaşantıgrubu #yaşamşimdikiandır #bilinçlifarkındalıkatölyesi #kolektifpsikoloji

Mekan

Kolektif Psikoloji
Atatürk Mahallesi, Sülün Cad. Cesur Ap. No:21/3 Ataşehir – İstanbul 34758
istanbul, 34140 Türkiye
Phone:
+90 (216) 999 0 717
Website:
www.kolektifpsikoloji.com

Etkinlik Detayları

Date:
8 Ekim 2019
Time:
18:30 - 21:00
Cost:
130TL

Organizatör

Kolektif Psikoloji
Telefon:
02169990717
E-posta:
bilgi@kolektifpsikoloji.com